Become a Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Want to become a Star?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nazbatiile din timpul orei.

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Olivia

Olivia


Mesaje : 37
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Temeswar

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 4:47 pm

-Tare m-as rade sa deschida catalogul la voi,zise fata in timp ce isi aseza la loc creionul pe nas.
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 4:57 pm

-Heii te`am auzit măţo!ne doresti raul haa??,am spus ma`i tagand un fum din tigara care aproape se terminase.
Sus In jos
Olivia

Olivia


Mesaje : 37
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Temeswar

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 5:41 pm

-De fapt,tigara face rau caci fumul se urca la cap,da' nu condamn pe nimeni daca o fumeaza.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 7:27 pm

Zambesc , da exact zambesc uitandu-ma la scena din fata mea ... deschid catalogul si incep sa ma uit prin el ... zambesc malefic si ma ridic de la catedra indreptandu-ma spre elevi .
Ajunsa ma pun pe banca si ii trag una baiatului zicandu-i .
-Fii atent aici baiatu` nu ma intimidezi ... am mai intalnit pusti ca tine si ... tu stinge tigara aia ... le zic ridicandu-ma de pe scaun si indrptandu-ma spre catedra asezandu-ma serioasa .
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 9:52 pm

-Stai de ce te iei de el ?? el e doar un copil,am spus facand moaca de catel nevinovat
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 10:13 pm

Am privit-o nepasatoare .
-Stii nu ma impresioneaza fata asta de catelus ... si de ce ma iau de el ? Hamm...pentru ca asa am eu chef ... si sa stie toata lumea doar pentru ca sunt de aceias varsta cu voi nu inseamna ca ma puteti manipula . le-am zis calmandu-ma .
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 10:15 pm

-Pai da dar nici tu nu ne poti manipula cum vrei tu pe noi in ciuda faptului ca esti fica directorului.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 10:23 pm

- Corectie ... nu sunt fica directorului ... sunt directoare ... si iti reamintesc ca ... scoala este a mea nu al tatalui meu ... deoarece .... mia facut-o cadou ... deci daca va interesati putin o sa vedeti ca eu sunt directoarea si tatal meu nu mai are nici un drept dar chestia e ca ... nu vreau sa va fiu dusmanca zau asa sunt doar o pustoaica ... vreau sa va fiu prietena ... dar daca nu intelegeti asta e problema voastra . le-am zis plictisita .
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 10:26 pm

-Ok fie cum zici tu ,am spus punandu`mi capul pe banca.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 10:29 pm

Stiam ca va ceda , tre sa-mi dau un 10 ... huraaa . gandesc fericita si amuzata .
- Pff...deci si prin urmare ... sa iasa cineva la tabla .
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 10:33 pm

Am tacut stand nemiscata si indreptandu`mi capul spre Ryan.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 10:45 pm

zambesc ... si deschid catalogul ... norocul lor ca imi suna telefonul ... ma indrept spre geam si incep sa vorbesc .
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 10:46 pm

"Imi e sila,foarte sila!" am scris pe o foaie aruncandu`i asta lui Ryan.
Sus In jos
Olivia

Olivia


Mesaje : 37
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Temeswar

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 1:56 am

-Daca profa asta e de aceeasi varsta cu noi de ce mai e profesoara?,intreba fata ridicand o spranceana.
Sus In jos
Ryan.

Ryan.


Mesaje : 156
Data de inscriere : 29/03/2010

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:09 am

Se ridică în picioare , luîndu-i telefonul din mână profesoarei
-Auzi! Şti ceva dragă? Eu nu am cinşpe ani să mă iei pe mine cu căcături deastea! Dacă vrei bagămă 5 ani la detenţie sau poţi prea bine să mă exmatriculezi , dar să ţi minte pe mine nimeni şi nimeni nu mă atinge! zise el împingând-o uşor apoi ducându-se spre uşă .
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:42 am

Zambesc , zambesc si iar zambesc .
- Auzi asta cum te cheama ... lasa fitele ... ca nu ma impresionezi ... sincer ... chiar nu ma impresionezi ... esti doar un plod rasfatat . ii zic nepasatoare .
Sus In jos
Ryan.

Ryan.


Mesaje : 156
Data de inscriere : 29/03/2010

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:45 am

Se întoarse cu privirea la fată şi rânji .
-Plod răsfăţaţ ? De cine ? râse
-Nu mă confunda pe mine cu tine ...
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:48 am

Il privesc plictisita .
-Auzi baiatu` nu stii cum am crescut si nu stii daca sunt rasfatata sau nu ... a sau da gata stiu ... la ce va ganditi '' Uite a venit fetita directorului si ne face noua legea aici '' si stii ceva nu-mi pasa ce credeti despre mine ... doar nu ma provoca sincer iti pot fi cea mai buna prietena ... dar si cel mai mare dusman .ii zic plictisita .
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:55 am

-Baa gata nu va certati!baii copii fiti educati!
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:03 am

- Bai copii ... voi nu aveti cei 7 ani de acasa ? le zic chicotind .
- Uite ce e ... bai copilooo ... asteapta pana termin discutia cu domnul .
Sus In jos
Ryan.

Ryan.


Mesaje : 156
Data de inscriere : 29/03/2010

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:10 am

-şti ce ? Eu chiar nu am cei şapte ani de acasă , am vreo doi pe la orfelinat , vreo trei printr-un depozit vechi , vreo şapte prin cartieru' traficanţilor ...aşa că...
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:14 am

-Da nu te lua de el ! stiu karate miss!nu,idem Ryan am stat toata copilaria mea la orfelinat !Ha??vrei sa ne batem zi?? vrei sa ne batem??
Sus In jos
Ryan.

Ryan.


Mesaje : 156
Data de inscriere : 29/03/2010

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:35 am

Se apropie de fată.
-Taci şi stai jos . Nu vreau să ai probleme din cauza mea .
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:37 am

-Da nu am heii sunt mai mare ca tine cred nu stiu oricum sunt destul de mare sa iau la bataie pe cineva!si tu esti ma`friend nu vreau sa se ia de tine pentru ca tu na`i nici o vina sa fim sinceri cine asculta de un copil??si asa ce am de pierdut ??nimic.
Sus In jos
Ryan.

Ryan.


Mesaje : 156
Data de inscriere : 29/03/2010

Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 4:15 am

Rânji.
-Nu eşti mai mare ca mine! Aşa că taci! Nu vreau să intri în belele! Eu sunt băiat!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Nazbatiile din timpul orei.
Sus 
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Become a Star :: ¤ Star Academy ¤ :: Salile de clasa-
Mergi direct la: