Become a Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Want to become a Star?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nazbatiile din timpul orei.

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Olivia

Olivia


Mesaje : 37
Data de inscriere : 30/03/2010
Varsta : 28
Localizare : Temeswar

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 12:39 am

Stand pe ultimele picioare ale scaunului,Olivia incerca sa tina cat mai mult creionul pe nas.Profesoara nu veni inca.Ceasul din fata clasei(spart saracu') era neinteles (caci era spart) asa ca ora ramanea anonima.
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 1:08 am

Am intrat rapid in clasa.Intarziasem din nou asa ca in timpul acela m`am impiedicat am picat m`am ridicat si incercand sa citesc ceasul care era spart m`am dus in banca mea,in spate liniste si pace.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 1:09 am

Ma plimbam pe hol si deodata aud ca intr-o clasa este galagie ... intru usor si incep sa tip .
-Ce sa intampla aici ? zic nervoasa ...
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 1:11 am

-Am cazut doamana profe....auuu adica nimic nimic ma indreptam spre locul meu.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 1:12 am

Ii fac semn fetei sa se indrepte spre banca ei si imi indrept privirea spre clasa .
-Imi explica si mie cineva ce se intampla aici ?
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 1:14 am

Am vazut ca nu zice nimeni nimic m`am ridicat in picioare si am spus:
-Suntem la ora asteptam profesoara si ne bucuram "de scoala" ce alceva ar mai fi de spus??
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 1:16 am

Imi indrept privirea spre Amaya si zambesc malefic .
-Da vai ce simplu este ... le zic usor si zambind dupa tipand iar la ei .
-Idiotilor aveti nota scazuta la purtare si detentie pentru urmatoarele 2 luni ... ati inteles ? tip la ei ... dupa ma calmez asezandu-ma la catedra deschizand catalogul .
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 1:19 am

Am facuto fata "Drept cat de proasta ma crezi" si m`am asezat jos imbufnata.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 1:21 am

Am vazut ca sa facut liniste si am zambit multumita ... tragandu-i o privire Amayey cu '' Vezi ti-am zis ca ma voi face respectata '' si dupa chicotesc usor .
Sus In jos
Ryan.

Ryan.


Mesaje : 156
Data de inscriere : 29/03/2010

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 1:31 am

Deschise uşa de la clasă provocând un scârţâit uşor dar iritant , intră în clasă cu mâinile în buzunar , calm ca de obicei , trăgând din când în când din ţigarea aprinsă pe care o avea în gură .
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 1:32 am

-Ryaaaaaaaaaaan,am tipat uitandu`ma la el apoi dadandu`mi seama ca nu trebuia sa tip
Sus In jos
Ryan.

Ryan.


Mesaje : 156
Data de inscriere : 29/03/2010

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 1:35 am

O privi pe tânăra de la catedră , nu i se părea a fi profesoară , aşa că merse plictisit printre bănci spre geam .
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 1:40 am

L`am tras in banca alaturate dupa care i`am zis in soapta:
-Ne scade nota la purtare!ce urat!
Sus In jos
Ryan.

Ryan.


Mesaje : 156
Data de inscriere : 29/03/2010

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 1:47 am

Îşi ridică picioarele pe bancă.
-Neinteresant! murmură pe un ton tare apoi mai trase un fum din ţigare
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 1:49 am

-Auzi vezi ca asta e directoarea adjuncta si la cat de dura e ca ma pus pe mine sa ma arunc pe geam ca pedeapsa sar putea sa vina acum la tine si sa te ia la bataie,am spus hilizindu`ma
Sus In jos
Ryan.

Ryan.


Mesaje : 156
Data de inscriere : 29/03/2010

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 2:00 am

-Nu are tupeu! rânji apoi stinse ţigarea în bancă.
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 2:01 am

-Eee nu ma rog veau si eu ce pachet e??,spun eu uitandu`ma la baiat
Sus In jos
Ryan.

Ryan.


Mesaje : 156
Data de inscriere : 29/03/2010

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 2:02 am

-Despre ce vorbeşti tu ? o privi nedumerit.
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 2:03 am

-Tigari bai copil!sau te faci lacom si nu dai ??
Sus In jos
Ryan.

Ryan.


Mesaje : 156
Data de inscriere : 29/03/2010

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 2:07 am

-Vrei şi tu? ia! îi întinse pachetul .
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 2:10 am

Am luat pachetulam scos o tigara si bricheta din buzunar dupa care am aprinso lasandu`mi capu in jos sa nu ma vada doamna "directoare"
Sus In jos
Ryan.

Ryan.


Mesaje : 156
Data de inscriere : 29/03/2010

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 2:24 am

Îi ridică căpul.
-Capul sus! Dacă e ceva să mă acuze pe mine!
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 2:26 am

Am inceput sa rad
-Ok but nu`ti fa griji daca e ceva de detentie stam impreuna ca niste prieteni de detentie ce suntem:]]
Sus In jos
Ryan.

Ryan.


Mesaje : 156
Data de inscriere : 29/03/2010

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 3:36 am

-Mda! Da văd că profa asta e adormită rău.
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 3:38 am

Am bufnit in ras,razand zgomotos
-Sa sti ca e!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nazbatiile din timpul orei. Empty
MesajSubiect: Re: Nazbatiile din timpul orei.   Nazbatiile din timpul orei. Icon_minitime

Sus In jos
 
Nazbatiile din timpul orei.
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Become a Star :: ¤ Star Academy ¤ :: Salile de clasa-
Mergi direct la: