Become a Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Want to become a Star?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Aoki's Room

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:00 am

-Te cred, nimeni nu-şi poate da seama de asta privindu-mă. Dar gusturile nu se discută, răspunse pe un ton destul de serios, afişând un zâmbet cu o nuanţă de inocenţă la final.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:08 am

-Am zis eu ceva? am intrbat serios. In generala emreu am fost batjocorit pentru ca aveam alte gusturi fata de ceialti colegi, dar am invatat sa tac si sa inghit atunci gand vine vorba de gusturi, am chicotit.
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:10 am

-Ehm, am păţit şi eu destule, dar mai mult eram ignorată din cauza unei abalităţi de-ale mele. Dar acum o controlez...spre norocul meu.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:18 am

-Adica? Fii mai explicita, te rog, pe trnu ca ma faci curios si nu-mi place.
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:19 am

-Sinceritatea prea directă, şi citesc persoanele ca pe o carte deschisă, şi cui i-ar plăcea să fie dezbrăcat de secrete în faţa tuturor? Am ajuns să fiu un demon...pentru ei.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:24 am

M-am uitat serios la ea.
-Si pe fata mea ce citesti? am intrebat curios.
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:26 am

-Mă abţin, am zis că am încercat să renunţ la asta, şi am jurat că nu o voi mai face niciodată. Astfel că nu pot decât să mă limitez la cât de mult vor ceilalţi să mă lase să aflu. Aşa că, îmi spui doar ce vrei să ştiu...dacă vrei să ştiu ceva, continuă schimbând tonul, încercând să pară mai veselă.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:32 am

-Si eu care eram curios sa aflu, am zis dezamagit si m-am lasat pe spate. Daca vrei, iti zic eu ceva despre mine, dar foarte pe scurt.
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:36 am

-Dar tu nu ştii ce e in interiorul tău, sau cum? doar îţi cunoşti sentimentele, nu trebuie să ţi le evidenţiez eu. Şi spune, şopti trăgând aer mai puternic în piept, încercând să adune cât mai multă energie.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:41 am

-Stiu ce e in interiorul meu, dar vroiam sa stiu ce stii tu, am ras. Uneori pot fi un gunoi de om si din cauza asta ma urasc multe fete, iar alteori pot fi un sentimental si jumatate, am zis nu foarte mandru.
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:44 am

-Aha, eu...uhm, nu am deloc experienţă în materie de iubire, de aceea sunt extrem de naivă când vine vorba de aşa ceva. Nu ştiu nici un fel de iubire, pentru că nu am avut parte de ea, şopti pe un ton lent, foarte încet, simţind cum cedează, nedorind să-şi arate acea faţă a sa, însă devenise greu să mai zâmbească.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:52 am

M-am uitat la ea si mi-am sters zambetul de pe fata. Parea foarte trista asa ca am decis sa o incurajez.M-am asezat pe canapea langa ea si mi-am pus mana pe umarul ei.
-Hey, nu te intrista. Nu-ti sta bine sa fii asa.
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:59 am

-Ah, gomene, mormăi, acoperindu-şi faţa cu palmele. Nu trebuia să vezi asta...continuă pe acelaşi ton, oftând scurt.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 5:08 am

M-am uitat la ea si am zambit, apoi am simtit un impuls de a o lua in brate si de a o calma. Mi-am dus usor mana dupa umerii ei si am tras-o spre mine, strangand-o puternic in brate.
-Nu fac misto. Nu-mi prea palce sa fac msito, dar sunt si exceptii... iar in momentul de fata sunt foarte serios, iar daca simti nevoia sa te descarci o poti face, i-am soptit.
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 5:11 am

-Să mă descarc...? şopti cu greu, într-un fel uimită. Sunt prea multe de spus, de fapt, spun un lucru, nu ştiu cum mai trăiesc la câte persoane mă urăsc pe mine, şi nici cum nu am înnebunit la câte am suportat, mormăi cu greu, cu pauze între cuvinte, fiindu-i extrem de greu.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 5:15 am

Am mangaiat-o usor pe par, apoi i-am soptit din nou.
-Trebuie sa fii fericita pentru ca pe planeta asta exista o persoana care nu te uraste, i-am zis cu subinteles.
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 5:17 am

-Sau cel puţin nu mă urăşte acum, şopti, încercând totuşi să accepte ideea insuflată de tânăr.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 5:24 am

-Sunt sigur ca acea persoana nu te va uri vreodata. Esti prea inocenta si draguta pentru a fi urata de acea persoana. Crede-ma.
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 5:27 am

-Încerc să te cred, mormăi, zâmbind slab, stăpânindu-şi cu greu lacrimile.
"Heh, dacă eu sunt demon, după cum mă numeau, ştiam că demonii nu plâng."
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 5:38 am

-Nu incerca, crede doar si nu vei regreta, ok? am intrebat-o.
Am simtit ca urma sa planga si vroiam cu orice pret sa o fac sa se descarce.
-Haide, descarca-te.
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 5:41 am

-Ah, şopti simţind cum nu mai rezistă, lacrimile inundându-i complet obrajii. Îşi cufundă capul în hainele acestuia, nedorind să fie văzută.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 5:48 am

Intr-un final a inceput sa planga. I-am simtit capul lipit de pieptul meu. Am zambit usor si am inceput sa o mangai usor pe spate. Nu i-am mai spus nimic, doar am continuat sa o mangai pe spate.
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 5:50 am

Continua să plângă, fiind într-o stare slabă de uimire, încercând să înţeleagă de ce se comportă astfel cu ea, nefiind obişnuită deloc.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 10:22 pm

Mi-am intors privirea spre fereastra si am privit ceva timp afara. Aveam de cand sa o las sa se descarce pentru a se simti bine mai tarziu, totusi, am intrebat-o:
-Esti mai bine acum?
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 10:27 pm

-Uhm...da, cred că da, şopti sacadat, mişcându-şi mâinile, ştergându-şi lacrimile rămase cu mâneca de la bluză.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Aoki's Room - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Aoki's Room   Aoki's Room - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Aoki's Room
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Buu~~ My rOoM. <3
» Just my room
» My room?o.O
» Angel room .
» Amaya'z Room.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Become a Star :: ¤ Campus ¤ :: Dormitoare-
Mergi direct la: