Become a Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Want to become a Star?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ora de sport

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:31 am

-Păi, chiar am nevoie. Te oferi? întrebă privindu-l scurt, încercând să nu pară insistentă. În fond, el puse întrebarea.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:31 am

Nu ma asteptam sa accepte propunerea mea.
-Sigur, am ranjit. Cand incepem?
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:34 am

-Oricând doreşti, aparatul îndată îl aduc, şopti pe un ton mai entuziasmat. Ah da, ai dreptul să-ţi foloseşti propria imaginaţie. Sunt chiar curioasă să văd ce se ascunde în capul tău.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:46 am

Am ranjit din nou.
-Si unde ai vrea sa facem pozele?
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:48 am

-Mie îmi e indiferent, unde simţi tu nevoia şi că te afli în elementul tău.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:53 am

-Eu ma simt bine aici pentru ca iubesc sportul, dar si ep scena. Acum locatia, tu o alegi.
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:54 am

-Ambele, dar putem începe de aici, dacă tot suntem prezenţi. Doar că trebuie să aştept 5 minute, până merg după aparat.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:00 am

-Ok. Astept.
Nu stiu ce-mi venise sa-i zic de poze, dar ideea era ca imi placea sa fac poze.
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:02 am

Se ridică rapid în picioare, întinzându-se pentru câteva clipe. Însă peste câteva secunde, ajunsese afară din sală, continuând să alerge până la camera ei, luând aparatul de fotografiat, alergând înapoi.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:06 am

Cat timp am asteptat-o pe SaChan, m-am intins pe jos si am inchis ochii. Gandul imi era departe si nu am auzit-o cand s-a intors.
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:09 am

Păşi încet înspre el, încercând să nu-l deranjeze, deşi îi trecu o idee prin minte. Ajunsă în dreptul lui, se plecă uşor peste el.
-Bwo! strigă aceasta destul de puternic, privindu-l sperând totuşi că nu va încerca să se ridice, deoarece s-ar fi lovit unul de altul.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:13 am

Cand mi-era lumea mai draga am auzit un sunet si am deschis brusc ochii dand sa ma ridic, dar cand am vazut-o pe SaChan in fata mea, mi-am lasat capul jos.
-Ce faci? am intrebat putin confuz. M-ai speriat!
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:17 am

-Asta era şi ideea, răspunse începând să râdă, retrăgându-se câţiva paşi în spate.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:19 am

-Nu-i frumos, i-am zis, apoi m-am ridicat de pe jios. Deci? Incepem?
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:21 am

-Lasă că nu ai murit, şopti strâmbându-se într-un mod copilăresc către acesta. Sigur că începem. Oricând eşti gata...
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:23 am

M-am ridicat de pe jos si m-am scuturat de praf.
-Eu sunt gata. Astept toate indicatiile tale.
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:24 am

-Hm, parcă spusesem că ai dreptul să-ţi foloseşti propria imaginaţie, aşa că mai degrabă faci ce vrei. Şi poţi folosi ce vrei de asemenea.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:29 am

Imi era prea lene sa gandesc, asa ca am facut pe prostul.
-N-am imaginatie asa ca, astept ordinele tale.
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:32 am

-Nu există persoană fără imaginaţie, mormăi râzând, parţial dezamăgită. Perversă, normală, abstractă, de orice gen accept.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:36 am

M-am strambat. Nu se lasa deloc.
-Oo bine, am zis oftand. Sa vedem..., am icneput sa cercetez locul. Ce-ai zice sa incepem de acolo? am intrebat-o, aratandu-i poarta de fotbal.
-Pot sa ma dau drept mare fotbalist, nu?
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:37 am

-Bineînţeles, şopti pe un ton uşor mai entuziast, păşind încet înspre locul cu pricina.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:46 am

Ajuns in fata portii, m-am gandit la nsite pozitii numai bune de fotografiat.
-Ok... Incepem? am intrebat-o, apoi m-am asezat intr-o pozitie cat mai naturatal. Sunt gata.
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:50 am

-Ok, şopti privindu-l, ridicând aparatul de la gât la ochiul drept, pe cel stâng închizându-l. Îndată îl imortaliză, zâmbind slab.
Sus In jos
Aoki Fujiwara

Aoki Fujiwara


Mesaje : 76
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 5:00 am

Am ranjit cum doar eu stiam sa ranjesc si m-am lasat fotografiat. Mi-am schimbat pozitia si m-am lasat din nou pozat.
-Sa-mi zici cand vrei sa schimbam decorul.
Sus In jos
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 5:05 am

-Ok, spuse în timp ce continuă să facă capturi, peste câteva secunde oprindu-se.
-Schimbăm.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ora de sport - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Ora de sport   Ora de sport - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Ora de sport
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Become a Star :: ¤ Star Academy ¤ :: Terenul de sport-
Mergi direct la: