Become a Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Want to become a Star?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Mesaj neortodox in ritm de rap.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Blake.

Blake.


Mesaje : 136
Data de inscriere : 31/03/2010

Mesaj neortodox in ritm de rap. Empty
MesajSubiect: Mesaj neortodox in ritm de rap.   Mesaj neortodox in ritm de rap. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 2:20 am

Casca larg apoi isi lua cana de ness,ce mai era pe fundu' canii,apoi o duse la gura luand o mica ingititura.Casca din nou apoi merse in living,dand drumu' la tv.
-07:30,buun..un record.zambi sters apoi incepu sa schimbe canalele haotic.
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Mesaj neortodox in ritm de rap. Empty
MesajSubiect: Re: Mesaj neortodox in ritm de rap.   Mesaj neortodox in ritm de rap. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 2:22 am

Am auzit ca a venit cineva nou si eu cum subi dupi imi place sa ii iau la interogatoriu pe toti am ajuns in dreptul usi si logic am batut de doua ori dadandu`ma doi pasi inapoi.
Sus In jos
Blake.

Blake.


Mesaje : 136
Data de inscriere : 31/03/2010

Mesaj neortodox in ritm de rap. Empty
MesajSubiect: Re: Mesaj neortodox in ritm de rap.   Mesaj neortodox in ritm de rap. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 2:24 am

-Aoleooo ..! isi dadu ochii peste cap si merse sa deschida usa.
O deschise incet apoi zambi formal.
-Mda? ridica din spranceana.
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Mesaj neortodox in ritm de rap. Empty
MesajSubiect: Re: Mesaj neortodox in ritm de rap.   Mesaj neortodox in ritm de rap. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 2:29 am

-Te`ai trezit cu fata la cearsaf domnu??gata!eu vroiam sa ta intampin cu fursecuri si tu m`am suparat!
Sus In jos
Blake.

Blake.


Mesaje : 136
Data de inscriere : 31/03/2010

Mesaj neortodox in ritm de rap. Empty
MesajSubiect: Re: Mesaj neortodox in ritm de rap.   Mesaj neortodox in ritm de rap. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 2:31 am

-Ce vrei,frate?! .. ridica din spranceana din nou apoi afisa o fata fara expresie.
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Mesaj neortodox in ritm de rap. Empty
MesajSubiect: Re: Mesaj neortodox in ritm de rap.   Mesaj neortodox in ritm de rap. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 2:33 am

-Nimica,pur si simplu nu aveam ce face,am dat din umeri plictisita
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mesaj neortodox in ritm de rap. Empty
MesajSubiect: Re: Mesaj neortodox in ritm de rap.   Mesaj neortodox in ritm de rap. Icon_minitime

Sus In jos
 
Mesaj neortodox in ritm de rap.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Mesaj neortodox.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Become a Star :: ¤ Campus ¤ :: Dormitoare-
Mergi direct la: