Become a Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Want to become a Star?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Fun, fun and fun again!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Amaya.
Admin
Amaya.


Mesaje : 84
Data de inscriere : 28/03/2010

Fun, fun and fun again! Empty
MesajSubiect: Fun, fun and fun again!   Fun, fun and fun again! Icon_minitimeMar Mar 30, 2010 12:27 am

Am intrat in club destul de bucuroasa. Nu stiu de ce, poate era doar faptul ca numai fusesem demult intr-un club. Am privit in jur pentru cateva clipe apoi m-am indreptat catre bar si mi-am comandat ceva de baut.
Sus In jos
https://become-a-star.all-up.com
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Fun, fun and fun again! Empty
MesajSubiect: Re: Fun, fun and fun again!   Fun, fun and fun again! Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 8:00 pm

Am indrat usor in club comandandu-mi un suc , minune , si indreptandu-ma spre masa mea obisnuita .
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Fun, fun and fun again! Empty
MesajSubiect: Re: Fun, fun and fun again!   Fun, fun and fun again! Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 9:59 pm

Am deschis usa clubului nu inainte sa fiu impinsa de un val galagios de adolescenti m`am asezat langa tejgheaua de la bar si am comandat o oarecare bautura cu alcool.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fun, fun and fun again! Empty
MesajSubiect: Re: Fun, fun and fun again!   Fun, fun and fun again! Icon_minitime

Sus In jos
 
Fun, fun and fun again!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Become a Star :: ¤ City ¤ :: Club-
Mergi direct la: