Become a Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Want to become a Star?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 O scurtă plimbare.

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

O scurtă plimbare. Empty
MesajSubiect: O scurtă plimbare.   O scurtă plimbare. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:58 am

Nici ea nu ştia de ce alesese tocmai cimitirul, însă nu mai dădu înapoi, începând să se plimbe printre morminte, citind inscripţiile de pe pietrele funerare. Ţinea mâna pe aparatul de fotografiat de la gât, sperând că ceva îi va atrage atenţia.
Sus In jos
Yoshioka Yui

Yoshioka Yui


Mesaje : 53
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Right there! xD

O scurtă plimbare. Empty
MesajSubiect: Re: O scurtă plimbare.   O scurtă plimbare. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:52 am

Undeava la un mormant se afla Yui. Statea in genunchi, punand cu grija pe deasupra lui cateva flori. Il privea cu trisete si chiar o mica lacrima i se prelinse pe obraz, insa o sterse repede.
Sus In jos
Ryan.

Ryan.


Mesaje : 156
Data de inscriere : 29/03/2010

O scurtă plimbare. Empty
MesajSubiect: Re: O scurtă plimbare.   O scurtă plimbare. Icon_minitimeVin Apr 02, 2010 5:41 pm

Cu o mână îndesată puternic în buzunarul de la pantaloni , în cealaltă având o ţigare aprinsă din care trăgea din când în când , mergea pe aleea pustie , întorcându-se de la mormântul mamei sale.
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

O scurtă plimbare. Empty
MesajSubiect: Re: O scurtă plimbare.   O scurtă plimbare. Icon_minitimeVin Apr 02, 2010 5:45 pm

Stateam in fund pe iarba si ma uitam la mormantul parintilor mei,era vechi si prafuit,totusi niste flori superbe cresteau din pamantul acela.Eram posomorata,si suparata si o groaza de lucruri imi treceau atunci prin minte,dar am continuat doar sa privesc ca o stana de piatra falsa acel loc.
Sus In jos
Continut sponsorizat





O scurtă plimbare. Empty
MesajSubiect: Re: O scurtă plimbare.   O scurtă plimbare. Icon_minitime

Sus In jos
 
O scurtă plimbare.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O simpla plimbare .

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Become a Star :: ¤ City ¤ :: Cimitir-
Mergi direct la: