Become a Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Want to become a Star?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Detentie.Sa meditam.

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 2:12 am

Am fost trimisa a a`50 a oara pe anu asta la detentie,era deja o obisnuinta oricum imi place sa dorm si nu am nimic mai bun de facut acasa so primesc cu "bucurie" detentia.
Sus In jos
Ryan.

Ryan.


Mesaje : 156
Data de inscriere : 29/03/2010

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:01 am

Cu picioarele pe bancă butonând un mic joculeţ confiscat de la un tocilar de pe hol , stătea plictisit în sala de detenţie .
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:03 am

Am intrat in sala tipand neobservand ca mai e cineva acolo:
-Bla blaaaaaaaaaaaaa.Am mers putin dupa care l`am vazut pe baiat si mi`ma pus mana la gura.
-Deci scuze poluare fonica.
Sus In jos
Ryan.

Ryan.


Mesaje : 156
Data de inscriere : 29/03/2010

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:07 am

Ridică privirea asupra tipei .
-Bună ^^! zise comportându-se ca un copil .
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:10 am

-Buna buna,si tu estiii??,spuse fata uitandu`se indelung la baiat scotand un pachet de tigari din buzunar.
-Daca vrei si tu anunta`ma.
Sus In jos
Ryan.

Ryan.


Mesaje : 156
Data de inscriere : 29/03/2010

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:24 am

-Am aici! zise bătând cu mâna într-un buzunar .
-Eu Ryan ! Tu ?
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:26 am

-Agnes,Agnes Cruella si nu nu fac parte din cei 100 de dalmatieni,spuse fata razand.
-Da e bine de stiut ca toata lumea are tiari in ziua de azi vezi ca dauneaza grav sanatati!
Sus In jos
Ryan.

Ryan.


Mesaje : 156
Data de inscriere : 29/03/2010

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:32 am

-Eu am crezut că eşti din 101 dalmaţieni! zise făcând o faţă de copil supărat .
-Dar tu eşti mai bună ca aia! ^_^!


Ultima editare efectuata de catre Amaya. in Lun Mar 29, 2010 9:25 pm, editata de 2 ori (Motiv : Fara emoticoane in rpg, nici cele japoneze!)
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:38 am

-Da ai dreptate eu nu sunt schelete ambulant eu sunt grasa ambulanta e o dieferenta!,spuse fata razand
Sus In jos
Ryan.

Ryan.


Mesaje : 156
Data de inscriere : 29/03/2010

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:43 am

-Grasă!?! femeie eşti nebună! Tu nu eşti grasă! Ai nişe forme apetisante şi nu eşti grasă!
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:45 am

Am inceput sa ma uit pe pereti ca si cand nu as fi auzit
-Ziceai ceva??,spuse fata continuand sa rada mai slab
-Tu ce cauti aici?? de cateva luni numai eu fregventez sala asta.
Sus In jos
Ryan.

Ryan.


Mesaje : 156
Data de inscriere : 29/03/2010

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:52 am

-Asta ? Ori eşti chioară ori nu ştiu . În fiecare zi sunt în această sală ''minunată'' , defapt mai trag şi chiul! rîse.
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:53 am

-De unde baii!ca nu te`am ma vazut ori ai stat in dulap ori nu stiu daa am uitat ca eu dorm mereu cand vin aici deci e posibil.
Sus In jos
Ryan.

Ryan.


Mesaje : 156
Data de inscriere : 29/03/2010

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 4:03 am

-Ehe! mirăte că am venit înaintea profului!
-Şi câţi ani ai dragă?
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 2:07 pm

-Muuuult am imbatranit,16 ani asta`mi aduce aminte de cantecul ala "Hai,nu ma lasa tineretea mea",spuse fata razand.
-Dar tu???
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 155
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : pe pluto băăă! probleme??

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 10:27 pm

Am intrat in sala de detentie cu castile de la ipod in urechi in timp ce'mi miscam capul pe ritmul muzicii.M'am asezat in ultima banca de la fereastra si am inceput sa privesc pe geam.
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 11:47 pm

Mi`am atintit privirea catre noul intrat "Huh incepe sa fie aglomeratie pe aici".Nu era prea departe si oricum nu aveam nimic interesant de facut asa ca m`am dus la el,i`am scos castile din urechi logic ca sa ma auda dupa care am spus:
-Lume noua lume noua,si tu estii??
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 155
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : pe pluto băăă! probleme??

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 11:49 pm

Incepusesi sa prind ritmul muzici cand deodata cineva imi scoate casca din ureche. Mi'am intors privirea si am vazut ca era o fata.
-Sami!i'am raspun scurt apoi mi'am inchis Ipodul si l'am bagat in buzunar.
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 11:52 pm

-Incantata sa te cunosc Sami,spuse faat zambind scurt.
-Da,scuze ca te`am deranjat din meditatul tau pe muzica but sunt obisnuita sa vorbesc cu cineva cand sunt aici.Si tu ce ai mai facut de esti aici??
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 155
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : pe pluto băăă! probleme??

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 11:54 pm

M'am pus pe gandit.
-Nu cine stie ce!am zambit. Mi'am tras'o cu fica directorului in baie, m'am luat la bataie cu gardianu si m'am injurat cu profa de sport!am zambit. Tu cine esti si ce faci aici?
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeMar Mar 30, 2010 12:01 am

Am inceput sa rad.
-Pai eu sunt Agnes si sincera sa fiu nu prea stiu fregventez aceasta sala de la inceputul anului cine stie oricum nu imi pasa imi place sa doooorm muuuult,spun eu razand slab.
-But chiar ti`ai traso cu fica directorului??,am zis razand in continuare
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 155
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : pe pluto băăă! probleme??

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeMar Mar 30, 2010 12:02 am

Am inceput sa rad.
-Da!Nu e ea cine stie ce dar a mers de o tura!
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeMar Mar 30, 2010 12:06 am

Am ras si mai tare.
-Bun ma bucur ca esti "fericit" adica sti ca nu te pot intelege in privinta da mna ce sa zic esti tare.Si din cauza asta adica inteleg chestiile alea da ce treaba are si asta??nu mai are voie lumea sa puncte puncte??,am zis razand.
Sus In jos
Sami

Sami


Mesaje : 155
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : pe pluto băăă! probleme??

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeMar Mar 30, 2010 12:09 am

-Pai ne'a prins gardianul si ne'a parat la director iar el a zis ca ma exmatriculeaza dar ficsa a inceput sa planga ca sa ma lase tot aici sa invat si pedeapsa mea e sa stau o luna in detentie!
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitimeMar Mar 30, 2010 12:12 am

-Lasa lasa poti sa stai si mai mult,am spus luandu`l de gat.Nici nu vreau sa stau singura nici nu vreau sa mai dorm.Oricum cum de va prins gardianul??adica ce voi erati afara sau cum??
Sus In jos
Continut sponsorizat





Detentie.Sa meditam. Empty
MesajSubiect: Re: Detentie.Sa meditam.   Detentie.Sa meditam. Icon_minitime

Sus In jos
 
Detentie.Sa meditam.
Sus 
Pagina 1 din 6Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Become a Star :: ¤ Star Academy ¤ :: Sala de detentie-
Mergi direct la: