Become a Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Want to become a Star?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Saki'z place.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Saki'z place. Empty
MesajSubiect: Saki'z place.   Saki'z place. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 2:04 am

Păşi uşor în încăpere, privind în jur. O cameră simplă, decorată destul de bine, pe placul ei. Zâmbi când observă acest lucru, ştiind că va putea fi în elementul ei acolo. Aşeză bagajele într-un colţ, realizând că lăsase uşa deschisă.
-AH! Mi-e prea lene să mă duc acum să o închid, mormăi pe un ton obosit, trântindu-se în scurt timp pe pat.
"Oricum nu mă voi trezi cu un hoţ sau ceva de genul în casă..."
Sus In jos
Amaya.
Admin
Amaya.


Mesaje : 84
Data de inscriere : 28/03/2010

Saki'z place. Empty
MesajSubiect: Re: Saki'z place.   Saki'z place. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 2:14 am

Ma plimbam pe holurile caminului.Am batut la o usa pe care am vazut-o deschisa si am privit-o pe fata ce statea intinsa in pat.
Sus In jos
https://become-a-star.all-up.com
.Misaki

.Misaki


Mesaje : 87
Data de inscriere : 29/03/2010

Saki'z place. Empty
MesajSubiect: Re: Saki'z place.   Saki'z place. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 2:15 am

-Eh?
Tresări într-un timp relativ scurt, privind persoana din uşă, zâmbind slab.
-Heya, intră dacă vrei, mormăi în timp ce cu greu îşi mişca corpul de pe suprafaţa moale a patului.
Sus In jos
Amaya.
Admin
Amaya.


Mesaje : 84
Data de inscriere : 28/03/2010

Saki'z place. Empty
MesajSubiect: Re: Saki'z place.   Saki'z place. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 2:27 am

I-am zambit. Am pasit inauntru uitandu-ma la ea.
-O inchid? am intrebat aratand catre usa.
Sus In jos
https://become-a-star.all-up.com
Continut sponsorizat





Saki'z place. Empty
MesajSubiect: Re: Saki'z place.   Saki'z place. Icon_minitime

Sus In jos
 
Saki'z place.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Become a Star :: ¤ Campus ¤ :: Dormitoare-
Mergi direct la: