Become a Star
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Want to become a Star?
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Horror.Pericol public.

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 1:54 am

Am fost trimisa de catre doamna de chimie la direct de ce?? pentru ca am avut curajul sa comentez la ea.In mod normal pentru asta nu se trimite neaparat la director da a reusit sa ma faca vinovata de un lucru pe care nu l`am facut ma acuzat de furt gasind in ghiozdanul meu telefonul prietenei mele cele mai bune.Ceea ce era total bizar de ce ias fi furat telefonul oricum nu am cu cine vorbi.
Stateam plictisita pe scaunul din fata biroului asteptand sa fiu chemata.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 2:05 am

Am iesit plictisita pe hol ... uitandu-ma la fata care statea pe scaun .
-Domnisoara ... puteti intra si dumneavoastra ... iam zis dandu-mi ochi peste cap .
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 2:07 am

Am oftat indelung dupa care am zis:
-Oare chiar trebuie sa intru??,am spus dadandu`mi ochii peste cap.
-Tu de ce esti ma rog ai fost aici??
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 2:08 am

M-am asezat usor pe scaunul de la birou .
-Eu sunt inlocuitoarea directorului ... deci ... cine te-a trimis ? si de ce ? iam zis plictisita .
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 2:10 am

-Aaaa pai profa de chimie pentru ca are pica pe mine si mi`a inscenat ceva zicand ca eu am furat telefonul celei mai bune prietene ale mele,tipic.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 2:12 am

-Urasc profa` aia ... zic incet sa nu ma auda .
-Pfff....deci ... dao ... ca si asa e nebuna *razand , dupa calmandu-se * Deci ... ca pedeapsa vei ... vei ... scrie un eseu de 3 pagini despre cat de mult o urasti .
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 2:15 am

-Numai 3 pagini cred ca as putea sa scriu pe toti pereti din casa cat de zurlita e!,spuse fata razand slab.
-Oarecum tu cum de esti inlocuitoarea directorului??,spuse fata facand ochii mari.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 2:17 am

-Aaaa....pai ... tatal meu e directorul ... dar ... saturandu-ma sa fiu o simpla eleva ... lam convins sa isi ia 2 luni concediu si sa plece cu mama in vacanta deoarece era suparata ca e mereu singura ... si alte chestii plictisitoare. iam zis razand
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 2:19 am

-Paii nu sunt plictisitoare numai ca trebuie sa gasesti persoana care sa nu adoarma cand vorbesti si crede`ma pe mine greu dai de una,am zis razand.
-Si cum e sa fi "directoare"??
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 2:21 am

-E prima zi .. si e SUUUUPER ... pai cu mine va ve-ti intelege bine ... atat timp cat nu ma enervati si respectati regulile . iam zis zambind .
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 2:25 am

-Ok but te atentionez nimeni nu o sa asculte o pustoaica chiar de ar fi Madonna sau Lady Gaga pentru ca oameni din ziua de azi sunt nesimtiti deci ai grija la huligani!sunt destui in scoala asta.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:06 am

Am inceput sa rad zgomotos .
-Stai linistita ... cum ma port cu tine ... adica ca o prietena asa ma pot purta si cu ei ... doar ca ... in limita bunului simt ... daca ma enerveaza mult ... iti garantez ca vor regreta . iam zis zambind malefic.
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:08 am

-Vrei sa arunci peste pod??,spun eu facund ochii mari si o privire mirata
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:10 am

Am inceput sa rad .
-Stai linistita ... metodele mele de pedepsi elevii sunt eficiente si niciodata nu dau gres .
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:12 am

-Pia intocmai ce ziceam ii arunci peste pod?,intreba fata razand
-Paii e bine ca poti sa te faci ascultata.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:14 am

-A da ...ceva de genu . ii zic razand .
-Deci cat despre pedeapsa .... pfff....e usor ... scrii un eseu de 5 pagini in care o descrii pe profa inteles ?
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeLun Mar 29, 2010 3:16 am

-Sigur da parca era de 3 pagini acum e de 5??vezi ce mai adaugi in plus,spuse fata razand.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeMar Mar 30, 2010 1:44 am

- 20 . ii zic cu o privire provocatoare .
- Si nu ma mai provoca atat ca iti dau si detentie ... sa ii plimbi cainele babei . ii zic razand ...
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 12:32 am

-Care baba??da poti sa ma si spanzuri de un carlig ca nu fac eu asa ceva sa`mi stric onoarea!si sam`i ranesc orgoliul! nu nu Agnes nu face asa ceva.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 1:05 am

-Pfff....sa mor eu ... aruncate de la etaj ... na iti convine pedeapsa asta ? ii zic incepand sa rad.
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 1:13 am

-Aaa sa sti ca am incercat asta but sub o forma de chiul si a mers sunt inca vie,am ras incet
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 1:14 am

-Adica ? o intreb devenind serioasa .
-Cu cine ai chiulit ? o intreb iar
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 1:15 am

-Asta nu se spune,nu nu nu`mi tradez eu prieteni apoi sa ma ia la bataie.
Sus In jos
Angel

Angel


Mesaje : 196
Data de inscriere : 29/03/2010
Varsta : 26
Localizare : Pe marteeee .

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 1:19 am

-Apoi o sa te iau eu la bataie ... ii zic serioasa .
-Agnes zi cu cine ai chiulit daca nu imi zici ... colegii tai si nu numai cei de clasa ci toata scoala vor fi pedepsiti si pe deasupra vor primi si un test supriza ... ii zic zambind usor .


Ultima editare efectuata de catre Angel in Mier Mar 31, 2010 7:33 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Agnes

Agnes


Mesaje : 446
Data de inscriere : 29/03/2010
Localizare : Direct din coltul blocului.

Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitimeMier Mar 31, 2010 1:25 am

-Pai sa sti ca nu ma convingi sunt o persoana care isi iubeste foarte mult prieteni si nu dau pe nimeni in gat cu nimica din partea mea poti sa o faci uni chiar merita.
Off: Ma`i confundat ??=]]
Sus In jos
Continut sponsorizat





Horror.Pericol public. Empty
MesajSubiect: Re: Horror.Pericol public.   Horror.Pericol public. Icon_minitime

Sus In jos
 
Horror.Pericol public.
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Horror

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Become a Star :: ¤ Star Academy ¤ :: Biroul directorului-
Mergi direct la: